با حکمی از سوی دکتر طهرانچی: رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی (مرحوم دکتر حبیبی) را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، دکتر علی جهان را به عنوان رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی (مرحوم دکتر حبیبی) منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر علی جهان

سلام علیکم؛

پیرو نامه شماره ۱۴۵/۱۰/ص/۹۹ مبنی بر انتقال حوزه اسناد علمی و امور کتابخانه ها از ذیل پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه به کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «رییس کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی (مرحوم دکتر حبیبی)» منصوب می شوید.

لازم است در اسرع وقت، پیش نویس سند راهبردی و ساختار کتابخانه مرکزی دانشگاه را با تاکید بر خدمات دیجیتال و فناوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی ارایه نموده تا پس از تصویب در هیات رئیسه محترم دانشگاه، نسبت به اجرای دقیق و کامل آن اقدام شود.

امیدوارم با بهره گیری شایسته از توانمندی های معنوی و مادی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش فضای انقلابی، ارتقای علمی و حفظ کیان دانشگاه بکار ببرید.

توفیقات روز افزون شما را از خداوند بزرگ خواستارم.


برچسب ها: