پرداخت شهریه و تسویه بدهی

🔴 بسیار مهم
🔴 قابل توجه دانشجویان گرامی

🔶🔶🔶 با توجه به نزدیک شدن به امتحانات پایان ترم، آن دسته از دانشجویانی که علیرغم امکانات بوجود آمده جهت استفاده از وام های متنوع دانشجویی، تاکنون بدهی شهریه و یا اقساط معوق خود را تعیین تکلیف نکرده اند به یکی از دو روش زیر اقدام کنند:

۱️⃣ به سامانه آموزشیار مراجعه کرده و بدهی شهریه را پرداخت فرمائید ( دانشجویان میتوانند در صورت سوال ؛از طریق تماس با همکاران امور مالی ، سوالات را رفع فرمایند )

🔻 شماره های تماس : 👇
☎️۰۳۱۵۴۲۱۰۵۸۹
☎️۰۳۱۵۴۲۱۰۵۹۰
۲️⃣ جهت تقسیط شهریه به صورت حضوری به صندوق رفاه مراجعه نمایید.

⚠️ چنانکه اطلاع دارید سامانه های lms و آموزشیار به طور سیستمی و بدون دخالت عامل انسانی به یکدیگر مرتبط هستند، لذا 👇👇

⚠️ بدیهی است مسئولیت آثار ناشی از عدم تعیین تکلیف بدهی از جمله اختلالات سامانه های خدمات آموزشی و دانشجویی بر عهده دانشجو خواهد بود.⚠️

🔷🔷🔷 راهنمای پرداخت شهریه و تسویه بدهی

🔹برای پرداخت شهریه، پس از ورود به منوی “مدیریت مالی نیم‌سال‌های تحصیلی”، مبلغ تراز مالی را یادداشت کرده و گزینه “پرداخت الکترونیکی شهریه” را بزنید. حال در کادر سفید رنگ، دقیقا عدد تراز مالی را وارد کرده و گزینه پرداخت را از سمت راست بزنید.

🔹🔹نکات بسیار مهم برای پرداخت موفق:

🔹حتما پرداخت خود را با سیستم عامل ویندوز یا اندروید انجام دهید. (ترجیحا از سیستم عامل ios استفاده نکنید)

🔹ترجیحا از درگاه بانکی “سپهر صادرات” واریز کنید و اسکرین‌ شات پرداخت‌ و کد پیگیری را سیو کنید.

🔹پس از واریز وجه در درگاه بانکی، حتما گزینه “انتقال به سایت اصلی” را بزنید تا مجددا وارد سایت آموزشیار شده و پیغام “پرداخت با موفقیت انجام شد” را مشاهده کنید.

🔹اگر پرداخت ناموفق بود و پول از حساب شما کم شد ولی تایید نشد، معمولا بعد از ۷۲ ساعت برگشت داده می‌شود. در نهایت، برای رفع هرگونه ابهام مالی، می‌توانید با امور مالی دانشگاه خود تماس بگیرید.

🔺هر یک از دکمه‌های پرداخت مالی در آموزشیار به چه کار می‌آید؟

🔹در زمان استفاده از دکمه‌ “پرداخت الکترونیکی”، حداقل میزان پرداختی شما هزار تومان تعیین شده و به هر میزانی که بخواهید می‌توانید پرداخت کنید و محدودیتی در انتخاب مبلغ واریزی نیست.
🔹اما زمان استفاده از دکمه “پرداخت الکترونیکی شهریه”، شما صرفا قادر خواهید بود حداقل الزام پرداخت شهریه که توسط سایت تعیین شده است را پرداخت کنید.


برچسب ها: