کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز در پی شهادت سردار سلیمانی بیانیه ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

“مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا. “
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

هرچه مارا بکشید مردم ما بیدارتر خواهند شد. سپهر مقاومت و ایران عزیز با گلگونی خون سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلیر سپاه قدس که اسوه ای از جنس حیا، غیرت ،شجاعت ،اخلاق و مبری از آلودگیهای دنیوی و مشحون از بصیرت و دانایی بودند،رنگین کمانی از عشق به آزادگی و استکبار ستیزی را به تصویر کشاند و ایران و جبهه مقاومت را در ماتمی عظیم نشاند.

ما اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز ضمن عرض تبریک و تسلیت خدمت فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه‌ای(مدظله العالی)، سربازان جبهه مقاومت و ملت غیور ایران اسلامی، ترور کور آمریکای جنایتکار را محکوم می کنیم و منتظر فرمان رهبر فرزانه به مصداق شعار ‘وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد…’ تا پاسخ جنایت‌های استکبار جهانی را بدهیم.
“لبیک یا خامنه ای”
کانون بسیج اساتید شهید احمدی روشن دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز


برچسب ها: