فرمانده سپاه شهرستان در جمع دانشجویان واحد نطنز: ظهور انقلاب اسلامی ایران باعث افول قدرت آمریکا شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز، مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور دانشجویان،اساتید و برخی از مسئولین محلی در سالن آمفی تئاتر علامه مجلسی این واحد دانشگاهی برگزار شد.
دکتر شریعت زاده،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز با عرض خیر مقدم به مدعوین و تبریک روز دانشجو به حادثه روز ۱۶ آذر سال۱۳۳۲ و جانفشانی ۳ تن از دانشجویان شهید آن حادثه که می تواند یکی از جرقه های بروز انقلاب اسلامی باشد مطالبی را بیان کرد.
جناب سرهنگ خدامیان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز، سخنران این مراسم اظهار کرد که بنا به ادعای مستکبرین،ظهور انقلاب اسلامی باعث افول قدرت آمریکا شده است.
امروزه رژیم صهیونیستی که ادعای حکومت بر نیل تا فرات را دارد همانطور که در پرچم خود نمایش داده است ،دور تادور شهرک های خود را دیوارهای بتنی کشیده و محدود شده و درمقابل خمپاره های حماس ناتوان مانده است.
ما ایرانیان به یاری خداوند با کمک جوانان از تحریم ها عبور می کنیم چرا که نگاه ما ایرانیان نگاه نفت محور نیست بلکه نگاه انسان محور است.سرمایه های کشور شما جوانان هستید .
ایشان همچنین اظهار کرد که الحمدلله در بحث ثبت نام کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور جوانان بیش از حد انتظار بوده و طبق فرمایش مقام معظم رهبری ، دولت آینده کشور، دولت جوان حزب الهی است و نیز در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، رهبر انقلاب ۶۰ بار از واژه جوان استفاده کرده اند.
خدامیان در ادامه افزود که این جوان،شما دانشجویان هستید و باید کشور به دست شما دانشجویان بیفتد؛چون دانشجویان فعال،پویا و مطالبه گر هستند و همه مسئولین و خدمتگزاران نظام باید پاسخگو باشند.
در پایان مراسم از دانشجویان برتر مسابقات ورزشی و فعالین ستاد اقامه نماز با اهدای جوایز تجلیل شد.


برچسب ها: