سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان: مهمترین دغدغه دانشگاه آزاد اسلامی تحول در آموزش عالی است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد اصفهان گفت: حرکت به سمت تربیت نیروی کارآمد، متخصص و متعهد برای جامعه در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با حضور دکتر علی سروری مجد مشاور رئیس و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اصفهان برگزار شد.

دکتر پیام نجفی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان(خوراسگان) در این مراسم گفت: رسالت دانشگاه، تربیت دانشجویان و برطرف کردن ناهنجاری‌های اجتماعی و حرکت از دانشگاه آموزش محور به سمت تربیت نیروی کارآمد، متخصص و متعهد برای جامعه است و این موضوع در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته است.

وی با تبیین طرح پایش به عنوان بستری برای جهت دهی پژوهش ها به سمت حل مشکلات جامعه اظهار داشت: در طرح پایش، هدف آن است که متناسب با نیاز جامعه پژوهش کنیم و باید پایان نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی به طور هدفمند متناسب با نیاز جامعه تدوین شود.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: همچنین در طرح پویش که با حمایت دکتر طهرانچی و با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان آغاز شده، هدف دانشگاه آزاد اسلامی، آموزش متناسب با نیاز صنعت است به نحوی که صنایع، بنگاههای اقتصادی و کشت و صنعت های بخش کشاورزی و …، نیروی متخصص مورد نیاز خود را همراه با آموزش های هدفمند و مهارت محور همزمان با تحصیل، از دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای توسعه اقتصادی و اشتغال دانش بنیان منطقه جذب کند.

وی ادامه داد: ایجاد و توسعه سراهای نوآوری و فناوری از رسالت‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی است و با این اقدام، از انجام آموزش صرف و تحقیقات، بدون در نظر گرفتن نیازهای کشور جلوگیری خواهد شد و در راستای اهداف انقلاب اسلامی در بستر خلاقیت گام برداشته خواهد شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، استادان را هدایت گر دانشجویان و محور تربیت نسل جوان دانست و تأکید کرد: تحقق اهداف متعالی دانشگاه در سایه امنیت اخلاقی و تعهد به اخلاق و ارزشهای اسلامی خواهد بود.


برچسب ها: